ÖVRIGT / Smycken / Broscher 11919419
nr 1191 9419
Broscher
2 st, Silver & Paste, 30-tal. Bredd: ca 2,5/1,5cm, höjd: ca 0,5/0,8cm
Utrop:
400 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:16:13
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver